Workshop ‘hoe werkt ChatGPT’
donderdag 5 december 2024 9:30 tot 11:00
Op donderdag 5 december is er in de Bibliotheek Rijssen een workshop over de computerprogramma’s ChatGPT en Microsoft Copilot. Deze workshop is interessant voor iedereen die meer wil weten over de kracht van AI voor dagelijks gebruik. De workshop begint om 9.30 uur. Aanmelden kan via de agenda op de website van de Bibliotheek.
ChatGPT is een speciaal computerprogramma dat is ontworpen om met mensen te praten en hen te helpen met vragen en problemen. Het programma gebruikt kunstmatige intelligentie om te begrijpen wat je zegt en om je goede antwoorden en informatie te geven. De workshop geeft ook inzicht in de mogelijkheden van Microsoft Copilot voor het verbeteren van de productiviteit en creativiteit en geeft praktische tips voor thuisgebruik.
Of je nu nieuw bent in de wereld van kunstmatige intelligentie of gewoon nieuwsgierig bent naar wat het kan betekenen voor jouw dagelijkse leven, deze workshop biedt waardevolle inzichten en praktische toepassingen.
Deelnemers moeten een smartphone, tablet of laptop meenemen.
