Afbeelding

Nieuwe Schoenmakerij Rijssen met een vertrouwd gezicht

Algemeen

RIJSSEN - Op 2 februari opende Jan Kreijkes zijn nieuwe Schoenmakerij Rijssen. Een nieuwe schoenmakerij, maar met een vertrouwd gezicht én vertrouwde service.

Eind januari sloot schoenmaker Jan Drenth met zijn vrouw Wilma de deuren van hun winkel. Het einde van een tijdperk, maar ook een nieuw begin. Jan Kreijkes is namelijk de broer van Wilma en dus zwager van Jan Drenth. Hij was in die hoedanigheid ook al enkele dagdelen actief in de winkel om hier te helpen; zodoende kreeg hij ook de kans om de machines over te nemen en hiermee zijn eigen bedrijf te starten.

Verhuizing
Op dit moment werkt Jan Kreijkes vanuit een ruimte bij zijn woning aan de Paulus Potterstraat 19. Het verhuizen van het machinepark was nog een aardige klus, maar met veel hulp van familie en vrienden was de klus in rap tempo geklaard.

Vertrouwde service
Bij Schoenmakerij Rijssen bent u natuurlijk van harte welkom voor de vertrouwde service en vakmanschap die u ook bij Jan Drenth ontving. De schoenmakerij is geopend op maandag van 09.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.30 uur. Dinsdag en donderdag bent u welkom van 18.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. U kunt uw schoenen/reparaties elke dag, buiten de openingstijden, brengen van 9.00 tot 20.00 uur met uitzondering van zondag in de daarvoor bestemde kast naast het huis.

Burgemeester Jurgen van Houdt verrichtte de officiële opening.
Na de brand weer een nieuw thuis voor Tennisclub Rijssen 7 uur geleden
Ian samen met zijn ouders, vriendin en team na de finish.
Dakar-avond met Ian Olthof bij motorclub ‘n Tuf voor goed doel 9 uur geleden
Wie wandelschoenen zoekt, is bij De Paander aan het juiste adres. Ook voor het opmeten. (Foto: Holly Klein Oonk & de Paander)
Juiste schoen voor iedere wandelaar 14 uur geleden
Afbeelding
Afscheid wethouders Bert Tijhof en René de Koff FOTO’S 15 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Rijssen-Holten bezoekt Speelboerderij Dondertman na winst DagjeWeg.nl Award 15 uur geleden
Jan Koster heeft 'De Nachtwacht' bijna af.
‘Overal kan ik op tekenen en schilderen’ 16 uur geleden
De eerste deurbel werd overhandigd aan Ten Berge Hairstylers.
Deurbelactie in Enter moet winkels en horeca beter toegankelijk maken 17 uur geleden
Het team van Stone Age neemt het in de prestatiepoule op tegen Dekker Transport.
Finaleavond van Bedrijfsvoetbal 17 uur geleden