Marieke van Beek in de nieuwe baby- en kinderwinkel aan de Haarstraat in Rijssen.
Marieke van Beek in de nieuwe baby- en kinderwinkel aan de Haarstraat in Rijssen.

‘Vier Seizoenen’ opent haar deuren in Rijssen

Algemeen

RIJSSEN - ‘Vier Seizoenen’ opende op 2 september haar deuren in Rijssen. Voorheen gevestigd in Leeuwarden, verwelkomt de winkel nu trots haar nieuwe eigenaresse, Marieke van Beek. 

Marieke vertelt: “’Vier Seizoenen’ is een betoverende baby- en kinderwinkel, die ik met passie en enthousiasme run hier in Rijssen. Hier vind je prachtige, eerlijke kleding en producten voor de kleintjes tot ongeveer 12 jaar.” Met merken als Donsje Amsterdam, Tommy Hilfiger, Mini Rodini, MarMar Copenhagen en nog vele anderen maakt Vier Seizoenen zich uniek in de regio. 

Maar dat is niet alles! De winkel staat ook bekend om de verkoop van de meest prachtige cadeaus en kraammanden, samengesteld en ingepakt met liefde en een stralende glimlach. Of je nu op zoek bent naar schattige babykleding, het perfecte geschenk voor een aanstaande ouder, of de leukste cadeautjes voor kinderen, “Vier Seizoenen” biedt een warm welkom aan alle bezoekers. Dus kom gezellig langs in de winkel aan de Haarstraat of bezoek de webshop!

Vier Seizoenen
Haarstraat 9
T: 06 15 08 91 18
E: info@vierseizoenen.nl
W: vierseizoenen.nl

Afbeelding
Jaarlijkse kerstmarkt bij de Mensingboerderij 11 uur geleden
Afbeelding
Koor Jong van Hart geeft twee concerten 17 uur geleden
Afbeelding
Aan de wandel na de kerstdagen 21 uur geleden
Afbeelding
'Op een dag lees ik voor uit mijn eigen boek' 8 dec., 19:52
Afbeelding
s.v. Rijssen boekt in eigen huis zege op Hardenberg '85 8 dec., 17:52
Afbeelding
Rotaryclub zamelt 7000 euro in voor 't Leijerweerd 8 dec., 11:51
Afbeelding
Adventszangavond 8 dec., 10:02
Afbeelding
Holtens station weer bij de tijd 8 dec., 07:56