Sylvia Onstenk werkt 12,5 jaar bij Sans in de winkel als verkoopmedewerker. (Foto: Marjoly Fotografie)
Sylvia Onstenk werkt 12,5 jaar bij Sans in de winkel als verkoopmedewerker. (Foto: Marjoly Fotografie)

Sans is al 12,5 jaar blij met Sylvia Onstenk

Algemeen

RIJSSEN - Na tien jaar te hebben gewerkt als assistent-bedrijfsleider koos Sylvia Onstenk ervoor om een stapje terug te doen en op zoek te gaan naar een nieuwe baan. Er waren meer bedrijven waar ze aan de slag kon en haar keuze viel op Sans. Dat dit toen de juiste beslissing was, blijkt wel. Sylvia is inmiddels 12,5 jaar in dienst bij Sans.

“Ik ben bij Sans prima op mijn plek”, vertelt Sylvia. “Er heerst een fijne sfeer op de werkvloer en ik heb leuke collega’s.” Toen Sylvia jaren geleden begon bij Sans, was dat als verkoopmedewerker op de winkelvloer. “Misschien ben ik van de oude stempel, maar ik vind het heel belangrijk dat mensen zich welkom voelen. Als ik zelf ga winkelen wil ik dat ook. Ik wil gezien worden als klant en niet dat het personeel het te druk lijkt te hebben met andere zaken. Een kop koffie, luisteren naar wat de klant wil en advies geven, dus ook zeggen als iets niet staat, maakt dat je niet alleen iets verkoopt, maar ook dat klanten terugkomen. Als men terugkomt, je naam nog weet en naar je vraagt, weet je dat je het goed doet.”

Tegenwoordig werkt Sylvia nog steeds op de winkelvloer op donderdag en zaterdagmiddag. Daarnaast versterkt ze sinds drie jaar het team dat verantwoordelijk is voor de aftersales van de webshop en werkt ze als personal shopper bij Sans. “Die afwisseling maakt dat ik echt op mijn plek ben. Bij de aftersales krijg je wel voornamelijk te maken met alles dat misgaat, zoals pakketjes die niet aankomen, en boze klanten. Daartegenover staat dan weer dat ik als personal shopper klanten een-op-een mag begeleiden tijdens het winkelen. Dit en de sfeer maakt dat ik nog een keer 12,5 jaar werken bij Sans en dus een 25-jarig jubileum wel zie zitten.”

Wie Sylvia wil feliciteren met haar jubileum is van harte welkom op donderdag 19 mei bij Sans aan de Haarstraat 33 in Rijssen. Wie bij Sylvia is geweest krijgt 12,5 procent korting op de aankoop.

Door deze beweging te herhalen kan er in stilte om hulp worden gevraagd.
Een stil signaal kan om hulp vragen 28 aug, 11:58
Afbeelding
Serie Geloofstoerustingsavonden in Rijssen begint op 3 september 27 aug, 18:29
Echtpaar Leo en Ria Thiele met burgemeester Jurgen van Houdt.
Slechts twee blikken waren er nodig 27 aug, 11:53
Op vrijdag Gerard Joling en La Fuente op het podium en op zaterdag Samuel Welten, Turfy Gang en Outsiders.
Hét zomerfeest van Rijssen staat voor de deur 27 aug, 11:14
Afbeelding
Fietstocht voor jong en oud vanuit Rijssen 27 aug, 10:59
Afbeelding
Kunst in de Kerkbanken in de Dorpskerk 26 aug, 09:25
Afbeelding
Bibliotheek Rijssen vanaf oktober eerder open op zaterdag 26 aug, 07:47
Afbeelding
Nederlandse touwtrektalenten jagen op wereldtitel in Zuid-Afrika 25 aug, 17:56