Afbeelding

Restantenmarkt in Koopcentrum Rijssen

Nieuws

RIJSSEN - De halfjaarlijkse Restantenmarkt vindt op donderdag 27, vrijdag 28 februari en zaterdag 1 maart plaats in het centrum van Rijssen. Deze markt trekt elk seizoen veel bezoekers, ook van buiten de regio. Gedurende drie dagen kunnen bezoekers profiteren van aantrekkelijke aanbiedingen en kortingen.

Rijssen biedt een gevarieerd winkelaanbod met topmerken. Tijdens de Restantenmarkt worden de laatste seizoensartikelen en opruimingsartikelen tegen scherpe prijzen aangeboden. Zowel in de winkels als op de kramen zijn er koopjes te vinden. Let op: op is op.

De winkels zijn op donderdag geopend van 9.30 tot 21.00 uur, op vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Op zaterdag is er tevens de wekelijkse warenmarkt rondom het gemeentehuis. Bezoekers kunnen gratis parkeren op de vele parkeerplaatsen rond het centrum. De ondernemers in Rijssen heten alle bezoekers welkom.

Afbeelding
Gert van Hoef begeleidt de Genemuider Mannenzang op orgel.
Eerste editie Genemuider Mannenzang in Bethelkerk 1 mei, 18:48
Ook dit jaar zijn er weer Holtense en Rijssense koren onder de deelnemers aan het Korenfestival Holten.
Korenfestival Holten brengt 25 koren naar centrum 1 mei, 16:47
Afbeelding
Avond van Geloofstoerusting in Rijssen: ‘Bevel of bedrog?’ 1 mei, 14:46
Afbeelding
‘Pelmolen wordt wereldberoemd!’ 30 apr, 11:50
De Canadese Begraafplaats in Holten.
Nieuwe website en activiteiten bij Canadese Begraafplaats Holten 30 apr, 11:08
Afbeelding
Rijssen-Holten vertelt haar eigen verhaal 30 apr, 10:14
Rijssen staat zaterdag bol van het wielrennen. Zo is er de Ronde van Overijssel en Doortrappen. Kinderen kunnen meedoen aan de de Dikke Banden Race.
Wielerdag: koers, fietstips en kinderwedstrijden 29 apr, 19:46
Mientje Koopman zit klaar om de nieuwe aanbouw te openen.
Opening aanbouw van Oudheidkamer Hoolt’n 29 apr, 18:46