
Voorstelling laat kinderen kennismaken met beiaard
UitgaanRIJSSEN - Het plein voor de Schildkerk in Rijssen staat donderdag 20 augustus in het teken van een interactieve kindervoorstelling over de beiaard. Verteller Lydia Mussche-Zwart en stadsbeiaardier Jan-Geert Heuvelman nemen kinderen en hun ouders mee in een muzikaal verhaal over de klokken in de kerktoren. De voorstelling is die ochtend twee keer te zien, om 10.00 en 11.00 uur. De toegang is gratis.
Tijdens de voorstelling vertelt Lydia Mussche-Zwart een spannend en interactief verhaal. Tegelijk laat Jan-Geert Heuvelman de klokken van de Schildkerk over Rijssen klinken. Voor de kerk staan bankjes voor het publiek. Via een beeldscherm op het plein zijn live beelden uit de toren te zien. Zo is goed te volgen hoe de beiaardier de klokken bespeelt.
Na de voorstelling mogen de kinderen zelf de toren in. Daar kunnen zij een kijkje nemen in de speelcabine van de beiaard. Zo zien ze van dichtbij hoe de beiaardier de klokken bespeelt.
Vooraf aanmelden is niet nodig. Kinderen, ouders, opa’s en oma’s zijn welkom bij deze gratis voorstelling op 20 augustus.








