
Arthur Japin vertelt over zijn drie nieuwste boeken
AlgemeenHOLTEN - De Bibliotheek Rijssen-Holten en de Stichting Kunst en Cultuur Holten ontvangen op vrijdag 10 november de schrijver Arthur Japin.
Arthur Japin (1956) schrijft romans, verhalen en toneelstukken. Japin zal bij de bijeenkomst over zijn nieuwe boeken vertellen: ‘Mijn verzonnen familie’, ‘Wat stilte wil’ en ‘Dromen voor het leven’.
Met zijn eerste roman ‘De zwarte met het witte hart’ brak hij nationaal en internationaal door. Sindsdien verschenen van zijn werk 43 vertalingen in meer dan 20 talen. ‘Een schitterend gebrek’ won de Libris-Literatuurprijs, ‘De overgave’ de NS-Publieksprijs. Ook schreef Arthur Japin het Boekenweekgeschenk ‘De grote wereld’. Op 10 november vertelt Japin vooral over zijn laatste werken. ‘Mijn verzonnen familie’ is een verzameling historische documenten en foto’s rondom Japins romanfiguren. Het boek is samengesteld ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de auteur. ‘Wat stilte wil’ is een historische roman over Anna Witsen (1855 – 1889) en haar strijd voor onafhankelijkheid. In november is er waarschijnlijk net een nieuw boek uit: ‘Dromen voor het leven’. Een boek voor alle leeftijden over het belang van het hebben van dromen.
Reserveren
Er is op vrijdag 10 november gelegenheid om zijn boeken te kopen en ook te laten signeren. De lezing vindt plaats in het Kulturhus in Holten en begint om 20.00 uur. Het Kulturhus is te vinden aan de Smidsbelt 6 te Holten. Reserveren kan via www.kulturhusholten.nl







