
Jan Vayne en Hugo van der Meij geven concert in Schildkerk Rijssen tijdens 25 jaar Rijssen-Holten
NieuwsRIJSSEN - Op vrijdag 19 juni vindt in de Schildkerk Rijssen een bijzonder concert plaats met pianist Jan Vayne en organist Hugo van der Meij. Het concert maakt onderdeel uit van het jubileumjaar 25 jaar Rijssen-Holten, waarin wordt gevierd dat de Rijssen en Holten al 25 jaar samen één gemeente vormen.
Muzikale avond in jubileumjaar
Het concert brengt vleugel en orgel samen in een afwisselend programma. Jan Vayne en Hugo van der Meij treden voor het eerst samen op in de Schildkerk in Rijssen. Het programma bestaat uit improvisaties en bekende klassieke en populaire melodieën.
De muzikale avond staat in het teken van ontmoeting en verbinding binnen de gemeente Rijssen-Holten. Tijdens het programma wordt ook kort stilgestaan bij het jubileumjaar.
Aandacht voor samenleving en ontmoeting
Tijdens de avond levert burgemeester Van Houdt een korte bijdrage aan het jubileum van de gemeente Rijssen-Holten. De presentatie van de avond is in handen van Johan Petersen.
Daarnaast wordt een collecte gehouden voor het Diner tegen Eenzaamheid. Dit initiatief richt zich op aandacht en verbinding in de samenleving.
Kaarten concert Rijssen-Holten
Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar via Vox Concerts.







